Rasizmas - Kitaip nepavadinsi

2010.02.08 karolukas357
  • 221
15
pepsi, coca, cola, rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy 5865    
#11 Simbolizuoja krauja :)
Nuotraukos nėra
killere 5880    
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter 5881    
D:
GuoDy 5886    
Vargšė Cola.. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
ziauru xD
Turbosraige 5901    
Gut!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
jega xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
:D
Lijanelea911 5979    
oho :D
giedriuxxx 5981    
ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
Pepsizmas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5982    
geras :)
Grįžti į viršų