Aaj nesvarbu, vistiek visi labiau myli kolą ;)) Pepsi degradavus.
Rasizmas - Kitaip nepavadinsi
Anonimas
5724
Anonimas
5855
;D
Anonimas
5860
Pavadinsiu. Suplanuota skarbonkiažudystė ;D
candy
5865
#11 Simbolizuoja krauja :)
killere
5880
O kartais kola ne ruda?;D
AnimeShifter
5881
D:
GuoDy
5886
Vargšė Cola.. xD
Anonimas
5886
ziauru xD
Turbosraige
5901
Gut!
Anonimas
5973
jega xD
Anonimas
5976
:D
Lijanelea911
5979
oho :D
giedriuxxx
5981
ziaurus :D
Anonimas
5981
Pepsizmas. :D
Anonimas
5982
geras :)
|

