rastas kaip ant sniego mista :D
Raštas - Kinų mes galime išmokti, tačiau gydytojų ne.
Anonimas
4787
Anonimas
5247
musu kuno kulturos mokytoja kaip gydi toja raso XD
Brigita
5591
"neveltui" :D
Anonimas
5639
tikra teisybe;D
Anonimas
5639
#32 Veltui neuzskaitai..
Anonimas
5641
Neužskaitau :)
loxa2
5646
nu jo :)))
Anonimas
5647
Virvučių fabrikas...
Anonimas
5647
#28 neveltui auksinis kardas
Anonimas
5647
#26 neveltui:D
Anonimas
5648
hah mano klasioke panasiai raso :D palyginti gyditojai dar normal :D
Anonimas
5648
#25 nevltu...C...C...ComboBreaker
Anonimas
5648
#22 neveltui sdgfgtrhrtbtyhbtybh...
Anonimas
5648
pritariu :D
Anonimas
5649
tiesa ;D
Anonimas
5649
#14 neveltui 2
Anonimas
5649
#18 mldc respect
Anonimas
5649
#18 iskaitoma
Anonimas
5649
#18 normali
Anonimas
5649
Pasižiūrėčiau kokia būtų jūsų rašysena, kai už durų laukia 30 pacientų.
Anonimas
5649
s
Anonimas
5649
neveltui veltu velto veltui
CaBoom
5649
Užsitūūūūsikite su savo neveltui
Anonimas
5649
#11 Neveltui veltui
Anonimas
5649
Nevelkit čia. :)
Anonimas
5649
VELTUI :(
Anonimas
5649
#8 neveltui
Anonimas
5649
asilo pasturgaliai tesejai blt apkakoti ;p
Vai2kas
5649
gydytoju rasta gali ismokti tik gydytojas.:D
Anonimas
5649
#6 neveltui tęsiam.
Anonimas
5649
neveltui sūdą kurt
Anonimas
5649
#4 neveltui M
Anonimas
5649
stopudovai :)
Anonimas
5649
#3 neveltui taškas. :)
Anonimas
5649
#2, neveltui lol.
Anonimas
5649
#1 neveltui kauniete.
Anonimas
5649
Pritariu.
|

