rastas kaip ant sniego mista :D
Raštas - Kinų mes galime išmokti, tačiau gydytojų ne.
Anonimas
4785
Anonimas
5246
musu kuno kulturos mokytoja kaip gydi toja raso XD
Brigita
5589
"neveltui" :D
Anonimas
5637
tikra teisybe;D
Anonimas
5638
#32 Veltui neuzskaitai..
Anonimas
5639
Neužskaitau :)
loxa2
5645
nu jo :)))
Anonimas
5645
Virvučių fabrikas...
Anonimas
5645
#28 neveltui auksinis kardas
Anonimas
5645
#26 neveltui:D
Anonimas
5646
hah mano klasioke panasiai raso :D palyginti gyditojai dar normal :D
Anonimas
5647
#25 nevltu...C...C...ComboBreaker
Anonimas
5647
#22 neveltui sdgfgtrhrtbtyhbtybh...
Anonimas
5647
pritariu :D
Anonimas
5647
tiesa ;D
Anonimas
5647
#14 neveltui 2
Anonimas
5647
#18 mldc respect
Anonimas
5647
#18 iskaitoma
Anonimas
5647
#18 normali
Anonimas
5647
Pasižiūrėčiau kokia būtų jūsų rašysena, kai už durų laukia 30 pacientų.
Anonimas
5647
s
Anonimas
5647
neveltui veltu velto veltui
CaBoom
5647
Užsitūūūūsikite su savo neveltui
Anonimas
5647
#11 Neveltui veltui
Anonimas
5647
Nevelkit čia. :)
Anonimas
5647
VELTUI :(
Anonimas
5647
#8 neveltui
Anonimas
5648
asilo pasturgaliai tesejai blt apkakoti ;p
Vai2kas
5648
gydytoju rasta gali ismokti tik gydytojas.:D
Anonimas
5648
#6 neveltui tęsiam.
Anonimas
5648
neveltui sūdą kurt
Anonimas
5648
#4 neveltui M
Anonimas
5648
stopudovai :)
Anonimas
5648
#3 neveltui taškas. :)
Anonimas
5648
#2, neveltui lol.
Anonimas
5648
#1 neveltui kauniete.
Anonimas
5648
Pritariu.
|

