Raymond Towler. Po 30 metų sėdėjimo... - ...išlaisvintas iš kalėjimo už smurtą, kurio jis nebuvo panaudojęs

2010.05.17 ego
  • 114
18
raymond, towler,smurtas,kalejimas,laisve







Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
Prievarta yra seksualinis smurtas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
nu cia raso uz smurta... o ten kur #8 dave linka raso kad uz isprievartavima ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
tai ka dabar darysim ? :/
Sania 5882    
Sakot susisiko.. Bet nemanau kad kazkas is musu cia visu uzsidirbs po 40k doleriu pe metus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Dabar zmogus tikrai darys smurta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#12 Na bet jis bus kaltas jei partrenks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
#11 meh, būna ir blogiau. Girtas važiuos, partrenks ir neturėsi to gyvenimo išvis. O šitam dar koks 30 metų liko, ir pinigų biški
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Pusę gyvenimo sušikti žmogui tai reikia ir gabumų turėti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
matos, mldc pasikačiojo kaleime.
Hvangha 5884    
#6 O Tu manai, kad kasnors jo klausė sutinka ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Under Ohio State Law, Towler is entitled to receive $40,330 for every year of wrongful imprisonment for a total of $1,088,910
Nuotraukos nėra
rolf 5884    
bet ar tu sutiktum sedėt 30 metu, už kelis milijonus?
visa jaunystė velniop :] na...
gal seniokas dabar atsigriebs, nors kiek beliko :].
sch 5885    
bet jis nemazai milijonu gaus uz tai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
jo, dabar visi i wikipedia ir googla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Bet tai kai stiprumo zmogus, ir is veido stiprus atrodo. Pasidomim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
pz ziauru cia, bet buna
sch 5885    
30 metu sedejo uz nieka?
Grįžti į viršų