prisimenu sita :D
Realybė tokia, - kad jo akinių tu niekada neturėsi.
Anonimas
4945
Anonimas
5247
Pamenu sita. :D
Anonimas
5247
vistiek juos gausiu nusipirksiu XD
Anonimas
5247
levas zaidims
tomas1996
5247
#3 dekui :D geras :D tk galetu but daugiau paveiksliuku :D
Anonimas
5247
www.allbanta.com/games_pages/games_files/gypsy.swf
bongas
5248
Kieciausi akiniai kokius tik galima turet.. kas nezino tas lopas...
Anonimas
5248
O jis su akiniais?
|

