Refleksai - kartais jie kenkia

2011.01.05 Tekst
  • 486
16
Refleksai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
#2 geriau jau užsiversk kol pedobear šiknos nepadraskė tau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#10 Bleeem ! tai va kur maciau sita : DDD
Jau ta puslapi buvau uzmirses : P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
cfcfhhddtydyhf
mxb 5643    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
pavadinimas sugadino..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
As vogiu zydus bet tokio nusikaltimo nesu mates komiksa pavogt nu pzdc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
SHUDAS BLM!!! savo sugalvokit ka nors o ne explosm.net verskit i LT kalba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
Uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
super komentaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
koks angliskas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Koks skirtumas orginalas ar ne! jei jau kas paviesino internete tai reiskia norejo kad visi tiesiog smagiai pazvengtu is to. O jei kazkam geriau anglishkai skaitosi tai durys atidarytos i analogini anglishka tinklapi!
rokas111 5647    
:D Geras, geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#2 Taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#2 pritariu. Beto angliškai geriau skaitosi. :D
Kord 5648    
Geriau jau originala dekit, o ne vokite ir verskite i lietuviu kalba ;D
gretagreat28 5648    
nu pzdc :D
Grįžti į viršų