Reklama - užmiegi greičiau nei sulauki jos pabaigos

2010.08.11 sveteliz
  • 121
24
reklama, tv, miegas, vakaras, naktis, ziureti







naujokas1 3255    
Nuolat taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
Dėl reklamų ir neverta žiūrėti teliko... nebent žinias pasižiūrėti. Filmus galima parsisiųsti iš interneto, serialus taip pat, o šapro, smorigino ir kitų klounų nesąmones bei visokius "radži ieško žmonos" gali žiūrėti tik žmonės be jokių prioritetų, kemšantys į galvą visą šūdą, kurį mato vakare per lietuvišką tv.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
arba perjungi kita kanala ir uzmirsti,kad kazka ziurejai per kitur,o kai prisimeni tai susibesini ir jungi tv lauk.;D
Nuotraukos nėra
Dreamer 5780    
#15 gal turejai omenyje: You fall asleep? O ne get sleep...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Amerikoj vapče kas 5 min reklamą rodo, nusišaut galima...
Nuotraukos nėra
X-Ra1 5798    
#18 yup :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#18 same :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Va TV1000 geriausia, rodo filmą ir jokios reklamos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
as tai buna pamirstu koki filma rode jei reklama buna ilga :D
Jesus 5799    
Jo.. Reklamos sucks..
Nuotraukos nėra
Leene 5799    

The Commercial - You Get Sleep Sooner Than It Comes To An End
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
teisybė :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Žiūrėjau filmą, prasidėjo reklama, užmigau, atsibudau ji dar tebesitęsė, o jau buvau pamiršusi ką žiūrėjau... :D
Kira 5800    
#8 As atsimenu kazkada ziurejau 25 minuciu reklama. Cia turbut per koki balticum ar btv neprisimenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
tiksliai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
viena karta reklamamas rode 20 min! galit tuo patiket? Ziauriai uzkniso, todel teko perjungt kanala
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
butent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
10-15min reklama...atsibosta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Tiesiai į dešimtuką! :D
just1e 5800    
Teisingai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Tiesa... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Visad taip būna ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Tiesa.;D
Grįžti į viršų