Religija - mano asmeniškas pasirinkimas!

2009.12.01 Darkless
  • 135
9
religija,ctrl, alt, del







Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
arba Ctrl+Alt+Esc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#3 katalikybe ne ysitikinimas o isjuoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
task manager :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
bicas svencia tris karalius :))) geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
magikas rinkinys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6034    
negrazu saipytis is kitu isitikinimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6047    
tu debilas esi, nes visu pirma nesupranti ka si kombinacija reiskia ant klavos bei kas yra trys karaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6047    
nu ir kasd cia jokinga?blt ******* imetat nesamoniu net nejokingu nebutumet lietviai :\
Grįžti į viršų