#16 Į mažametes snargles taikoma komercija niekada nebus the best. Kai užaugsi, suvoksi, o dabar patariu nustoti rodyti savo neišmanymą.
Rimtai, Kolumbai, - ačiukas
Anonimas
4878
Anonimas
5350
šikau ir tapšnojau
Anonimas
5351
ne dalbaj*bu o bobu
Anonimas
5357
nu ir vel dal*bajobu chatai prasideda apie bieberi :D
Anonimas
5357
862621102 Prasom uzspaminti sita nr :D.
Anonimas
5357
niekam neidomu sikot ar ne, jb the best, deal with it, asilai kazkokie jus esat visi
Anonimas
5357
Sikau ant jusu ir ant to byberio...
Anonimas
5357
tie kurie varo ant jb, greit mirs. py.darai
Anonimas
5358
bieberis lo*
Spartasaurus
5358
ANČIUKAS
Eimantass
5358
ir europoje yra dafiga kadru pvz anglija ir airija
Anonimas
5358
jb the best, haters smirdi:/
botor
5358
7 apsiverk dar
Anonimas
5358
ir lb gerai, kanada nereaaali salis, aciu dievui, kad tarp situ degradu europoj (ypac dlt kad europoj- lietuva) jbuko nerrr <3
Anonimas
5358
ką jums tas Bieberis padarė? nk. nu tai atsikniskit nuo žmonių. degradai..
anonimas
5358
#5 bet deka kolumbo ir prasidejo indoeuropieciu persikelimas i amerika
Anonimas
5358
Kolumbas nebuvo pirmas. Pirmi buvo vikingai.
Anonimas
5358
as vietoj aciukas parskaiciau anciukas
Anonimas
5358
#1 Debile Kolumbas atrado Amerika,o Kanada yra Amerikoj.
barbar
5358
#1 Kanada ne Amerikos žemyne?
Anonimas
5358
Tai kad jis is Kanados
|

