kažkodėl man gaila jo
Ruduo atėjo - Bernai šokt pradėjo..
Anonimas
4638
Anonimas
4638
#11 Alphabeat - Vocation
Anonimas
4638
1:00 koks gabalas?
Anonimas
4638
#8 o ko jam čia pasikelt? ir iš vis kas ans yr? kažkoks lops kuriam dėmesio trūksta tai internete ieško
Anonimas
4638
Pats pašoko, pats į demotyvacijos.lt įdėjo. Graudu.
TasNormalus
4638
Atrodo žvaigždė jau, bet jis tikrai nėra pasikėles,pažįstu. :D
Anonimas
4638
Iš Telšių jis,matau mieste važinėja su mašina dažnai :D
Anonimas
4639
Bag Raiders - Shooting Stars
nesavasisks
4639
Stumi :D
Anonimas
4639
Linkėjimai iš GB :D koks trečios dainos pavadinimas ?
ZiuZiu
4639
Mano akys verkia matydamos šitai :(
Anonimas
4639
;D axujienas šitas
Anonimas
4639
Kas čia per kaimietis? :D
|

