Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Rugsėjo 1-oji - Alkoholiu pasirūpinkit iš vakaro arba vartokit kitus narkotikus
Gerdavo ir prieš tai, draudimas ne veltui atsirado.
Anonimas
5773
zinot del ko visi rugsejo 1 diena geria? del to kad uzdrausta. :)
Anonimas
5774
EIKIT JUS VISI NX!
Anonimas
5774
Siaip mokykla baigiau jau seniai, bet sian paimiau uz jus, Uzuojauta jums :D Sekmes moksluose ;-]]
Anonimas
5774
Ajsku ble, nx gert, jei galima ko kito paimti ;]
Anonimas
5774
Tas draudimas verčia dar daugiau gerti...
Anonimas
5774
:D
Anonimas
5774
#56 ir čia skaitosi progra ?? juk yra penktadienis per kuri prisigeri..šeštadieni pahmielnas , sekmadieni blaivais
Anonimas
5774
EIKIT JUS NX VISI!
Anonimas
5774
#35
Ciuju del to, kad paskutine diena kai esi laisvas ir gali gert kiek nori.
Anonimas
5774
#53
o tu tai paaiskink jaunimui :)
siaip tai tas alkoholio draudimas rimtai skatina narkotiku vartojima :D
Anonimas
5774
Arba isvis negerkit :)
Anonimas
5774
arba, just žnk vietas kur parduoda. xDp
Anonimas
5774
#4
nu tai tada nepamirsk prie narkotiku kavos pridet, ledu ir pns.
Cia yra visi tie dalykai be kuriu galima apsieiti, bet retas kuris apsieina. Ir nevaidink cia visazinio :)
Jei jau alkoholis butu narkotikas jo AKROPOLYJE, NORFOJE ar kad ir ALAUS NAMUOSE, tikrai neisigytum, berazumi :]
Anonimas
5774
Kavinėse pardavinėja :)) Kelkit apyvartą! :D
Anonimas
5774
as noriu kaku.bet as nuoooriuu kakuu
Anonimas
5774
sako linksmintis nemoka gerentis :D esme tame kad kai linksminies su alkoholiu tai bet kokia pramoga 2x linksmesne buna :D
Anonimas
5774
žudikai belenkokie aš GERT NORIU BLE ;(((((((((((((9
Anonimas
5774
Kokio vakaro :D Kioske nueijom sndn ir prisipirkom alaus,baigta diela :D
Anonimas
5774
kas nores tas prisigers...
Anonimas
5774
#26 ir toliau gerk, negi dar ka nors geriau padarysi
Anonimas
5774
jus dar dziaugtis turetumet, kad tik rugseji viskas prasideda, uzsieni zmones be jokiu ceremoniju pries tris savaites kibo i mokslus...
Anonimas
5774
Kam išvis gerti? Oh, kam išvis ŠVĘSTI? Čia verkti reikia, o ne džiaugtis.:D Gi vasara pasibaigė... Na, nebent pradinukai švenčia, bet jie alkoholio negeria... ar geria? :ooooo
Anonimas
5774
Kai ziauru. :/
Anonimas
5774
#25 visiskai pritariu, o del girtu uz vairo, normaliai mastantys abiturientai pasirupina blaiviu vairuotoju :P
Graudus jus.. kokia čia proga gerti ??, kad vėl reikės keltis 8h, puse dienos būti pamokose ?? ir panašiai ? Tai na**j jus varot ant mokyklos ??
sakot : " Greičiau atostogos, greičiau atostogos" o Rugsėjo 1aja geriate..
Lietuvos ateitis : "Dustininkų kompanija"
Anonimas
5774
juodvarniuose parduoda,nes yregistruota kaip baras
Anonimas
5774
cia geras :D
Anonimas
5774
Gera DeMo ;D
Anonimas
5774
O tau butina gert? Slykstu i toki jaunima ziuret
Anonimas
5774
Tiesiog nezino zmones ka tas alkosudas daro cia tas pats kas dabar gert myzalus tik tu zinai kad jie slykstus o apie alkoholi nezinai, tai ir nuodija zmones save xD
Anonimas
5774
Sudas snabso nenusipirkau, ble reikes prie narkotiku persmest ;( na bet ka daryt kai alchoholio neparduoda....
gerimas ne isitis. ipac kai as negeriantis taj man visos rugsejo pirmos ir paskutines buwo blaiwios ir isgywenau. ir dar kiek isgywensiu be alkoholio :p neturit valios tik tiek galiu pasayt :p
Anonimas
5774
Nevykėliai jūs, be alkocholio linksmintis nemokat.
Anonimas
5774
kai buna labai liudna zmones ka daro? Geria
Štai kodel per rugsejo 1 visi mokiniai nori gerti :D
Anonimas
5774
debilaj be alkoholio nemoka linksmintis. kaip seniai kokie.. visas jaunatwiskumas tik per alkoholi pasireiskia? kaj prisiliuobe einat sumust koki benami ar tar paswes fanarajs isidalyja paskuj? nu ne man cia aiskint ajsku bet wa padauges normaliai awariju sianakt kadangi wyresni studentaj prisiliuobe ses i masina ir i trasa :)
Dar galejai pasigirt, kad tavo numeris 69:D
Ciuju del to, kad paskutine diena kai esi laisvas ir gali gert kiek nori.
o tu tai paaiskink jaunimui :)
siaip tai tas alkoholio draudimas rimtai skatina narkotiku vartojima :D
nu tai tada nepamirsk prie narkotiku kavos pridet, ledu ir pns.
Cia yra visi tie dalykai be kuriu galima apsieiti, bet retas kuris apsieina. Ir nevaidink cia visazinio :)
Jei jau alkoholis butu narkotikas jo AKROPOLYJE, NORFOJE ar kad ir ALAUS NAMUOSE, tikrai neisigytum, berazumi :]
sakot : " Greičiau atostogos, greičiau atostogos" o Rugsėjo 1aja geriate..
Lietuvos ateitis : "Dustininkų kompanija"
Štai kodel per rugsejo 1 visi mokiniai nori gerti :D