jaunoji karta...
Rugsėjo 1-oji - Gera susitikti su draugais
Anonimas
5186
Anonimas
5267
#17 nu ble, kiti kazkokie kaimieciai :D
Anonimas
5312
tas vienas normalus kur cola geria su siaudeliu :D
Anonimas
5412
tas biciukas forever alone kur tarp apsikabinusių porų sėdi. :D
Tinchy
5413
Nėra veiklos jaunimui, o tokie žaidimai kaip "Tuku-tuku ar slėpynės/gauditynės" mano laikais tik buvo, dabar tokie tik sėmkes gliaudo pakampėm ir geria paslapčia, tegu seniūnai ar dar kas veiklos jiem sugalvoja, nes patys tikrai nesusivoks, beto jie labai pasiduoda madai, jei kažkas daro tą, reikia ir jiem daryt, tokie jau vaikai yra dabar, tėvai nebent iš namų neišleistų, tada gal...
Anonimas
5413
;D degradai nuo mažens... Nu jo... Gaudyt ir sterilizuot, kad nesiveistų... O dar geriau - iškart eutanaziją...
Anonimas
5413
lopai
Anonimas
5413
#9 ir cia dabar pasigyrei ?
Anonimas
5413
va čia tai žiauru.
Sasha
5413
#4 :D taigi paziurek ka geria... to Lietuvoje net ner
Anonimas
5413
wtf, ko cia visi nustebo taip? :D pas mane sulej bvk visi pirmokeliai ruko, cia naujiena? ;D
Spartasaurus
5413
kalti tevai
Anonimas
5413
Sumetyt tokius i maisa ir i ta vandeni.
Anonimas
5413
tik trys dlight la la la...
Milky.
5413
pzdc
Anonimas
5413
Lietuvos ateitis ju rankose... Pize pize... Gaila mano tos Lietuvos
fff
5413
Aha,kai esi nolife'ris tai smagu pasimatyt po trejų mėnėsių pertraukos :}
Anonimas
5414
ooo, kokie degradai :p , gales bomzaut jau
Anonimas
5414
bent i 7 klase eina jie?
|

