jaunoji karta...
Rugsėjo 1-oji - Gera susitikti su draugais
Anonimas
5182
Anonimas
5263
#17 nu ble, kiti kazkokie kaimieciai :D
Anonimas
5308
tas vienas normalus kur cola geria su siaudeliu :D
Anonimas
5408
tas biciukas forever alone kur tarp apsikabinusių porų sėdi. :D
Tinchy
5409
Nėra veiklos jaunimui, o tokie žaidimai kaip "Tuku-tuku ar slėpynės/gauditynės" mano laikais tik buvo, dabar tokie tik sėmkes gliaudo pakampėm ir geria paslapčia, tegu seniūnai ar dar kas veiklos jiem sugalvoja, nes patys tikrai nesusivoks, beto jie labai pasiduoda madai, jei kažkas daro tą, reikia ir jiem daryt, tokie jau vaikai yra dabar, tėvai nebent iš namų neišleistų, tada gal...
Anonimas
5409
;D degradai nuo mažens... Nu jo... Gaudyt ir sterilizuot, kad nesiveistų... O dar geriau - iškart eutanaziją...
Anonimas
5409
lopai
Anonimas
5409
#9 ir cia dabar pasigyrei ?
Anonimas
5409
va čia tai žiauru.
Sasha
5409
#4 :D taigi paziurek ka geria... to Lietuvoje net ner
Anonimas
5409
wtf, ko cia visi nustebo taip? :D pas mane sulej bvk visi pirmokeliai ruko, cia naujiena? ;D
Spartasaurus
5409
kalti tevai
Anonimas
5409
Sumetyt tokius i maisa ir i ta vandeni.
Anonimas
5409
tik trys dlight la la la...
Milky.
5409
pzdc
Anonimas
5409
Lietuvos ateitis ju rankose... Pize pize... Gaila mano tos Lietuvos
fff
5409
Aha,kai esi nolife'ris tai smagu pasimatyt po trejų mėnėsių pertraukos :}
Anonimas
5410
ooo, kokie degradai :p , gales bomzaut jau
Anonimas
5410
bent i 7 klase eina jie?
|

