Kaip sekasi
Rugsėjo 1-oji. - Diena, kai džiaugsis suaugęs ir raudos jaunas.
Anonimas
3496
saulute25
4235
Ar girdi,kaip tyliai sėlina rugsėjis:barsto medžių lapus,šiurena dar neprirašytus sąsiuvinius,kvepia obuoliais ir naujais vadovėliais.
Anonimas
5744
#85 Mums px kuo tu turi dziaugtis :)
Anonimas
5767
as tai jau suauges... bet jum atrodo , kad turiu del ko dziaugtis ? :/
Anonimas
5773
nesamone
Anonimas
5773
#61 o tai tu neturi nei draugu su kuriais galėtum susitikti, nei jokių popamokinių užsiėmimų, kad dienos nebūtų niūrios ir vienodos? Nėra viskas taip blogai.
Anonimas
5773
tai tada turbut as - suaugus. :D
Anonimas
5774
Verkiu jau....
Anonimas
5774
pritariu "Wykiui". kol jauni beveik už nieką neatsakingi, neturi rimtų problemų, kiekvieną dieną nereikia eiti į darbą, o dar šeima, vaikai ir pan. kol esi vaikas reikia džiaugtis, nes kai būni vaikas nori būt suaugęs, o kai suaugi svajoji vėl būti vaiku. :}
Anonimas
5774
Kodėl raudos jaunas :) Atvirkščiai turėtų būt. Vaikystė kvailystė, viskas dar tik demo versijoi, visi laisvi ir dar turi džiaugtis, o po to studijos, šeima, darbas :) Tad džiaugitės po velnių kol galit ;D Ir laimingos Rugsėjo pirmos visiem :)
Anonimas
5774
Oh may good.Jau rytoj raudosiu :(((
Anonimas
5774
As jau raudoju:(((((((((((((((((
Rucka
5774
Vargšeliai
Anonimas
5774
no liferiai net neina i pamokas kitaip nebutu noliferiai
Anonimas
5774
#63 Mldc nx !
Anonimas
5774
:D
KaSaras
5774
True True True
Anonimas
5774
neliūdna
Anonimas
5774
#58 Bet pagalvok, liūdna, kad baigiasi vasara ir prasideda vėl tos pačios niūrios, vienodos dienos.
Anonimas
5774
Atples*
Anonimas
5774
Nesuprantu ko cia raudoti. Bent nuo kompo atsiples didziaja dali NoLifer'iu ar One.lt auku.
Anonimas
5774
True :D
Anonimas
5774
Raudoja ir seimas, kai prasideda mokslo metai... oi kaip raudoja :D
garbane
5774
#54 :D čia tai tiesa..
Anonimas
5774
Raudoja ir seni, kai vaikai gryze pasako, kokes knygas jiems reiks nupirkti.
Anonimas
5774
Birzelio 1. Diena kai raudoja senas (kad jam reikia i darba) ir dziaugias jaunas :P
Anonimas
5774
#47 dziaugtis ;D
kramtuske
5774
#48 patikek ne tau vienam :D
Anonimas
5774
jo,man tai kancia vel i shule o atrodo tos atostogos taip greit prabega :\
Anonimas
5774
ryt mano gimtadienis tai dziaugtis man ar verkt? :D :D
Anonimas
5774
...
Anonimas
5774
#41 #42 Bet jus debilai? jei butu parases kokia baisi mergaite tai tada butu normalu ane?
Anonimas
5774
Rožos geros.:D
Anonimas
5774
#40 pedofilas ;ooo
Anonimas
5774
#40 pedofil :|
Anonimas
5774
blet kokia grazi mergaite ;D
Anonimas
5774
#33 o as uz toki keiksmazodi tave apsiksiu
Anonimas
5775
pagaliau atėjo, nusibodo ta vasara :)
Anonimas
5775
Cia ta rugsejo pirmoji jau vos ne kaip pasaulio pabaiga...kas per daug tas nesveika...kas nori tas mokinasi, kas ne gatveje sedi !
Anonimas
5775
kai roža vaiko :D so unhappy :D
Marius
5775
www.demotyvacija.lt/mama-mes-tik-baigiam-ziureti-filma-ir-einam-gult-1248237.html
Anonimas
5775
nuu gerai Bevarde prisidesiu prie tavo religijos nes tie *pyyyyp* jau uzhkniso juodai!!!! prie ko jie chia vashe neikertuuu ;oo
Anonimas
5775
pz :D man praein kai jūs skudžiatės kad yra dahuja su biškiu komentatorių kurie vartoja tą žodį (aš jo negaliu garsiai minėti, mano religija tai draudžia) ir dar prie to pačio tie kurie skundžiasi, vistiek komentaruose patys prašato tą patį žodį ir prisideda prie daugumos :D soū žmogai, ignoruokit juos gal geriau? tokiu būdų jų turėtu apmažėt biške :D
Anonimas
5775
duskit grybai
Anonimas
5775
pz :D man praein kai jūs skudžiatės kad yra dahuja su biškiu komentatorių kurie vartoja tą žodį (aš jo negaliu garsiai minėti, mano religija tai draudžia) ir dar prie to pačio tie kurie skundžiasi, vistiek komentaruose patys prašato tą patį žodį ir prisideda prie daugumos :D soū žmogai, ignoruokit juos gal geriau? tokiu būdų jų turėtu apmažėt biške :D
Anonimas
5775
#4 ne visiems? Atrask man bent viena devintoka, desimtoka kuris noretu ir kuriam patiktu eiti i mokykla :D
Anonimas
5775
pirma klase, juk visi dziaugiasi kaip tik, o poto supranta kur patenka tai raudoja poto :D
Anonimas
5775
ziauri fotke :D
Anonimas
5775
kam ta e??
Anonimas
5775
ištaisyk klaidas :)
|

