Rugsėjo 2d.

2011.08.25 zvp
  • 600
15
Rugsėjo 2d.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
Reikia paskutinius metus aplaistyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
kas nedurni, tai pils rugsėjo antrą. nors nepasirodysi mokytojams kai lavonas. :D bet aišku, daugumai tai PX. :)
DeivuxxX 5415    
lol
marina6969 5416    
oooooooooooo dieve
berry111 5418    
man taip ir bus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
#7, wtf? WTF???????? Apacioj pabandyk inicialus iskaityt! LOL trauki Giedrems geda.
sumustekas 5418    
taip ir bus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
rugsejo antra bus friday, friday, gotta get down on friday xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
gal kas pazista kas sita peleda piese?
Nuotraukos nėra
upT 5418    
fuckin school
Sylon 5419    
nemanau. aspirino uzsipirkau :D
Eco 5419    
So?
Rufkenas 5419    
Garantuoju rugsėjo 2 bus be pusės klasiokų :D
zilwis777 5419    
Šitas matyt dar rugpjūčio 31-sios išvakarėse pasirūpino alkoholiu...
H31nk1ns 5419    
=D
Grįžti į viršų