Reikia paskutinius metus aplaistyt :D
Rugsėjo 2d.
Anonimas
5412
Anonimas
5412
kas nedurni, tai pils rugsėjo antrą. nors nepasirodysi mokytojams kai lavonas. :D bet aišku, daugumai tai PX. :)
DeivuxxX
5415
lol
marina6969
5416
oooooooooooo dieve
berry111
5418
man taip ir bus...
Anonimas
5418
#7, wtf? WTF???????? Apacioj pabandyk inicialus iskaityt! LOL trauki Giedrems geda.
sumustekas
5418
taip ir bus :D
Anonimas
5418
rugsejo antra bus friday, friday, gotta get down on friday xD
Anonimas
5418
gal kas pazista kas sita peleda piese?
upT
5418
fuckin school
Sylon
5419
nemanau. aspirino uzsipirkau :D
Eco
5419
So?
Rufkenas
5419
Garantuoju rugsėjo 2 bus be pusės klasiokų :D
zilwis777
5419
Šitas matyt dar rugpjūčio 31-sios išvakarėse pasirūpino alkoholiu...
H31nk1ns
5419
=D
|

