Reikia paskutinius metus aplaistyt :D
Rugsėjo 2d.
Anonimas
5414
Anonimas
5415
kas nedurni, tai pils rugsėjo antrą. nors nepasirodysi mokytojams kai lavonas. :D bet aišku, daugumai tai PX. :)
DeivuxxX
5417
lol
marina6969
5418
oooooooooooo dieve
berry111
5420
man taip ir bus...
Anonimas
5420
#7, wtf? WTF???????? Apacioj pabandyk inicialus iskaityt! LOL trauki Giedrems geda.
sumustekas
5420
taip ir bus :D
Anonimas
5420
rugsejo antra bus friday, friday, gotta get down on friday xD
Anonimas
5421
gal kas pazista kas sita peleda piese?
upT
5421
fuckin school
Sylon
5421
nemanau. aspirino uzsipirkau :D
Eco
5421
So?
Rufkenas
5421
Garantuoju rugsėjo 2 bus be pusės klasiokų :D
zilwis777
5421
Šitas matyt dar rugpjūčio 31-sios išvakarėse pasirūpino alkoholiu...
H31nk1ns
5421
=D
|

