o man pohuj
Rūkyk, gerk, vartok - bet atmink - atsarginių dalių nėra
Anonimas
5400
Anonimas
5419
Ech, taip ir eina mano gyvenimas veltui, tik dūmais paleistas,,,,,,,,,,
miauukotryyte
5420
Sanitare, tau tikriausiai patinka dideli like skaiciai po demotyvacija. Apgailetina. demotivators.ru/posters/604328/kuri-buhaj-upotreblyaj.htm
Anonimas
5421
pilna tu detaliu turge :D
Anonimas
5421
#4 Bet deja ne visų kurių labiausiai reikia ;] T.y smegenų nepasikeisi ir liksi toks pats durnas kaip ir anksčiau.
gitaristas
5421
pas Staską garaže viską rasi
Anonimas
5421
Chamutikai ir izolkė viską sutvarkys , o jei ne tai lyčnai dzin.
Anonimas
5421
Siaip jau yra sukurti kaikuriu organu mechaniniai pakaitalai :)
Anonimas
5421
Koks skirtumas, taip ar taip nėra gyvenimo, jau geriau nusibaigt ankščiau, nei senatvei šikt į pampersus, žiūrėt į artimuosius stiklinėm akim ir nieko nesuprast. Dėl klubų ar tūsų man giliai px, dėl merginų kurios ieško negeriančio, nerūkančio ir nevartojančio angeliuko, dar labiau px. Užaukit vaikai. Gyvenimas mažytis, nėr čia ko varžytis :D
zilwis777
5422
thumb up
Anonimas
5422
yra pinigu yra ir daliu
|

