Čia nieko suprast nereikia. Kasdieninės rusų armijos pratybos :) Kaip žinome rusija didele, ir sniego ir visko ten sutiksi :) O teko būti rusijos karo stovykloj :) Vyrai tikrai šaunuoliai, pasiruošę viskam
Rusai - Protu jų nesuprast..
Anonimas
5754
Anonimas
5779
Parduodu marinelius agurkuotus papige!!!
Anonimas
5782
Tomai jei nori stumt ant rusu ir but rasistu, turi but kitos spalvos :) O fotkej tj px a estafete ar kas atrodo kietaj :D
Anonimas
5786
#23 man atrodo tu esi keiksmazodis, rasiste.
beatrym
5807
:D
Anonimas
5826
Rusas ir yra keiksmazodis!!!!!!!!!!
Anonimas
5832
Visu pirma - ziema,tik cia tarpas be sniego. Isiziurekite idemiai. Visu antra - tai pzdiec kaip sunku! ,pabandykite patys,o poto varykite .)
ajstyte
5855
Aš atsimenu kažkada žodi "Rusas" kaip kokį keiksmažodį vartojo :))
Anonimas
5864
Paziurekit, toliau yra sniego, o ant asfalto jis tiesiog nutirpes. Beto kareivis turi kazkoki pagaliuka, tai galimas daiktas jog cia yra estafete su atkarpom per sniega leda ir asfalta.
Anonimas
5864
durniai. spec naz cia , tai cia visiskai normalu kad spec pajegas tam paruosia. man rodos sturmuojant pastata , ar kai saudo aplinkui nedauk laiko lieka nusiimt slidem. tai ir paruosia viskam
Anonimas
5908
sliuozia
Anonimas
5910
kariuomeneje tai normalu
Saulius
5923
blm jugi cia spiceliai.. patys pabandykit pabekt su slidem xD
Anonimas
5941
staju na asvalte ja lyzy abutyj, toli lyzy niedut, toli ja jibanutyj. :D
Anonimas
5943
nors as pavyzdziui sms , tai stengiuos tas s z c ir kablelius dedi tvarkingai , kad mintis sugebetu teisingai suprast . netas tai px :)
Anonimas
5943
internete kabintis del rasybos tai vapse absurdas :D as niekad nerasau su nosinem ir taskais.. i kablelius dazniausiai nepaisau. ir daug tokiu bendraminciu. nemanau kad is to gali spresti apie zmogaus issilavinima :)
Anonimas
5945
Šiaip tai čia nieko bendro su rusais nėra. Kiekvienoje armijoje prasižengusius karius MOKO labai įvairiais būdais. Tenka visą dieną akmenis nešioti, kartais medį vietoje šautuvo ir panašiai.
Anonimas
5948
pro100rus, tu nors zinai kas yra rasizmas? rusai nera rase, rusai - tauta!
Anonimas
5951
rasistas
Bonaventuura
5951
hmmm... idomiausia tai, kad is kur toki talenta reikia turet izvelkt praleistas nosines raides :D taves Karoli protu ir nesuprast... prasikoses :D o nuotrauka tai jiega.. totaliai patiko ;) +5
Alchemikas
5951
5+
Anonimas
5959
Nu taigi armija , ir prikolina su uzduotim...
Anonimas
5959
Demotyvacijos irgi protu neina suvokt - atrodo bando rašyt lietuviškai, bet kas antrą nosinę praleidžia. Matyt ją irgi rusai rašo...
Anonimas
5960
umom rossiju neponiant :D tipo bloga pramoga pasakysit :D gi prikolas
Anonimas
5960
o as maniau, kad ant tiek durnu zmoniu ner.... :D koks as banalus :D
|

