Turetu buti sovietu rusijoje, seip tai..
Rusijoje - Tu areštuoji policiją |
Rusijoje - Tu areštuoji policiją
Anonimas
5247
Turetu buti sovietu rusijoje, seip tai..
Anonimas
5247
:D
Anonimas
5249
lol
PonasVladas
5249
#2. Hehe. Geras... Gali papasakoti daugiau? :)
Anonimas
5249
kebabus valgo jai nezinojai.
dewaperang
5249
Kaip čia suprast, kad neina ant kebabas profilio paspaust? Tai dabar jis užblokuotas ar kaip čia yra?
|