Rusijos zmones normalus tik valdzia korumpuota ir skustagalviu neonaciu pilna gatvese
Rusijos cirkas
Spartasaurus
5327
Anonimas
5434
Rusijoje žmonės kur kas geresni nei Lietuvoje.. O dėl masinio alkoholizmo visiškai nesutinku..
Anonimas
5435
nenormalei vyrukai su porfu dirba tik kazi ka darbu sauga pasakytu
Anonimas
5439
#5 sutinku
Anonimas
5439
Lietuva sudas.
Anonimas
5439
#4 Rusija - ubagynas už lt baisesnis, visur masinis alkoholizmas, naujo narkotiko "krokodilo" siautėjimas, prosovietiskai nusiteikę žmonės. Rusija paskutinė vieta kur norėčiau vykti. #1 tu idijotas!
Klasiokas
5439
Aišku,kad kvailas,Rusija graži :)
Anonimas
5439
#2 tai kvailas esi..
Rocknroll
5439
Rusija vieta i kuria nevykciau gyvenime.
Anonimas
5440
linksmiau nei ziuret Lietuvos cirka - seima su Kubilium priesaky
|

