#8 O tu tai matyt koks nedurnas galėdamas apie žmogų jo nepažinodamas taip sakyt. Ot pasijuokčiau jei pasirodytu jog jis 100 kartų už tave protingesnis. :)
Rytas - Prasideda ne su kava
Anonimas
4815
Anonimas
5194
Plbm #3 Teisingai sako. Jei ryte myzt nenori arba per nakti neprisisapnuoji sapnu tai nestovi.
Anonimas
5351
#3 yra 4 variantai: tu durnas, tau kokie 8m., tu merga arba tu trolini ;D + tai morning wood ;D
Anonimas
5352
#3-nes nori myzt? :D tikiuos trolini cia, nuo popieties gal nieko absoliuciai negerk, vakare ismysi viska, ryte atsikelk, vistiek stoves tau. Taip yra todel, kad ryte ne tik saule pateka.
Anonimas
5352
Kad nematytu tos nesvankybes :D Juk jeigu cia sunus o ji mama, tai pats pagalvok :D
Paris_Delete
5352
Prajuokino ;D
Anonimas
5352
kam ji i rankas pasiemia akinius??
Anonimas
5352
taip buna nes nori myst :D
Taute
5352
true story :D
Anonimas
5352
MADE MY DAY :D
|

