Sabas - Buvo ir bus autoritetas

  • 221
14
saaabas



Geras_Iksas 5090    
laikas istrinti sita demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
#7
Tai dabar apsiverk, kad taip nepadarė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
ysiziuerk y pacias paskutines video sekundes ir pasigarsink visu garsu kai ziuresi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Xebra, pakeit, as neikertu, kame cia prikolas ? ://
Teenagor 5625    
;D
Nuotraukos nėra
Tylus 5626    
Čia poto kai ta žurnaliūga kuris į aikštę siūlė išbėkt ssuvarte, tai db visi jo bijo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
#4 Pritariu! :D
povilasq 5626    
youtybe pavadinima galejai tiesiog vietoj teksto perrasyt, geresne demotyvacija butu isejus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
klipas geras. bet bbs ne autoritetas jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
Puse blt nesupranta kad buvo tiesiogiai taigi interviu jie kalbejosi juk ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
:D pz kaip koks krepsinio krikstatevis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
visi supranta kad buvo tiesioginis eteris ir jie turejo pasitraukt bet prikolas visvien gavos neblogas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
Va Sabas ateina! Viskas! Begam! ;D
Grįžti į viršų