Sabas - Buvo ir bus autoritetas

  • 221
14
saaabas



Geras_Iksas 5087    
laikas istrinti sita demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#7
Tai dabar apsiverk, kad taip nepadarė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
ysiziuerk y pacias paskutines video sekundes ir pasigarsink visu garsu kai ziuresi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Xebra, pakeit, as neikertu, kame cia prikolas ? ://
Teenagor 5622    
;D
Nuotraukos nėra
Tylus 5623    
Čia poto kai ta žurnaliūga kuris į aikštę siūlė išbėkt ssuvarte, tai db visi jo bijo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#4 Pritariu! :D
povilasq 5623    
youtybe pavadinima galejai tiesiog vietoj teksto perrasyt, geresne demotyvacija butu isejus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
klipas geras. bet bbs ne autoritetas jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Puse blt nesupranta kad buvo tiesiogiai taigi interviu jie kalbejosi juk ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
:D pz kaip koks krepsinio krikstatevis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
visi supranta kad buvo tiesioginis eteris ir jie turejo pasitraukt bet prikolas visvien gavos neblogas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Va Sabas ateina! Viskas! Begam! ;D
Grįžti į viršų