Šaipytis galima iš visko, - bet tik ne iš Drakonų kovos.

2012.03.23 afigienas
  • 29
7
Šaipytis galima iš visko,



Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
galejo dar koki trollfeisa imest :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
Nu skaitykit description. Ten viskas parašyta gi. Man patiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
Surado komentarą ir pakomentavo. Ah yeah....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
rado video demotyvacijoj ir pakomentavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
rado komentara youtubei ir papostino i demotyvacija. gj
Rado videogagoj video ir papostino į youtubą. gj gj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
Rado videogagoj video ir papostino į youtubą. gj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
rado komentara youtubei ir papostino i demotyvacija. gj
Grįžti į viršų