Sako: Pasitikėk draugais - pasitikėjau....

2011.01.01 kiki17
  • 407
39
pasitikejimas,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4854    
As tai buciau istrinus jei taip mane aptrollintu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
#32 dabar visi zinom tavo slaptazodi (devil)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#31 tu valink nx is tos demotyvacijos .. auka sedi prie kiekvienos demo,laukia komentaru ir raso prikola "naujausia"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
netirkra, nes kai parašai žodį fuck facebooke jo nerdodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Senparkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
********
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
#26 Tokio slaptažodžio nenaudotų? Omg,nenusišnekėk geriau. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#26 Captain Obvious strikes again
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
demotivacija tai nekazka, bet sjp toks prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
27,iš kur tu žinai kad niekas nenaudoja?egzpertas koks busi?
Nuotraukos nėra
Pupssesy 5654    
Ne fake, nes:

1. Jie susitarę ir kaip patvirtinimą padarė keleta tokių pranešimų.
2. Livin in America.
3. Va dėl šito galima abejot.

Ir anyway, svarbiausia idėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#27 Nu ir gerai, gaila tau, kad kiti pasižiūrės, pasijuoks? Tipo čia vienas toks protingas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Nu tai čia aišku kad fake ...

1. Pirmam komentare dar neįsitikinęs, kad pakeičia "nustebo".
2. Niekas tokio slaptažodžio nenaudotų.
3. Savo komentarus galima trinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Šiaip jau galima ištrint savo žinutę...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
tiesiog pasikeiti pass :D
Chimera. 5654    
Isdure. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Seni prikolai grįžta!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#18 as ir:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#13 Taigi jei pazymi kad issaugot emaila tai vapse nereik ten nk rasyt jau buna parasytas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
tik pradėjau skaity ir norėjau jau parašyt. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#13 Tu vps rasai? As tai palieku prisijungusi visada
Vai2kas 5655    
.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#13 koky kar nick?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Patikėk dar tokia nesąmone xD nu nebent facebooke pirmą dieną.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#12 eik pats tu fail:D:D:D juk e-mail tai labai lengva sužinot:D:D
polekas 5655    
jūs e-mail rašot prisijungdami???? nick pasidarai ir daug paprasčiau nei visą e-mailą rašyt
Eco 5655    
Slaptažodį žinos, E-mail'o ne, ir visa demotyvacija fail.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
;D
Jull 5655    
Cool xD Gera demo
kiki17 5655    
#7 neymanoma, si paveiksliuka kokia 1 savite jei neilgiau turejau, idejau i demotyvacija ir pyst kazkoks asilas nukopina nuo manes tik kitaip parase, sumurit kurva i siena toki sazina, beto nemanau kad yra patvirtintas kitas
Nuotraukos nėra
taras 5655    
su tokiu paveiksliuku
Nuotraukos nėra
taras 5655    
Buvo patvirtinta tokia demo 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
:D :D
Dywa 5655    
Kai isdure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
nuzude
edvinuuukaszz 5655    
:D:D::D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Gerai sugalvojo :D Susitare krc visi :D
Grįžti į viršų