Sako: Pasitikėk draugais - pasitikėjau....

2011.01.01 kiki17
  • 407
39
pasitikejimas,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
As tai buciau istrinus jei taip mane aptrollintu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
#32 dabar visi zinom tavo slaptazodi (devil)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#31 tu valink nx is tos demotyvacijos .. auka sedi prie kiekvienos demo,laukia komentaru ir raso prikola "naujausia"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
netirkra, nes kai parašai žodį fuck facebooke jo nerdodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Senparkis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
********
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#26 Tokio slaptažodžio nenaudotų? Omg,nenusišnekėk geriau. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#26 Captain Obvious strikes again
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
demotivacija tai nekazka, bet sjp toks prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
27,iš kur tu žinai kad niekas nenaudoja?egzpertas koks busi?
Nuotraukos nėra
Pupssesy 5656    
Ne fake, nes:

1. Jie susitarę ir kaip patvirtinimą padarė keleta tokių pranešimų.
2. Livin in America.
3. Va dėl šito galima abejot.

Ir anyway, svarbiausia idėja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#27 Nu ir gerai, gaila tau, kad kiti pasižiūrės, pasijuoks? Tipo čia vienas toks protingas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Nu tai čia aišku kad fake ...

1. Pirmam komentare dar neįsitikinęs, kad pakeičia "nustebo".
2. Niekas tokio slaptažodžio nenaudotų.
3. Savo komentarus galima trinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Šiaip jau galima ištrint savo žinutę...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
tiesiog pasikeiti pass :D
Chimera. 5656    
Isdure. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Seni prikolai grįžta!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#18 as ir:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#13 Taigi jei pazymi kad issaugot emaila tai vapse nereik ten nk rasyt jau buna parasytas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
tik pradėjau skaity ir norėjau jau parašyt. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#13 Tu vps rasai? As tai palieku prisijungusi visada
Vai2kas 5657    
.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#13 koky kar nick?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Patikėk dar tokia nesąmone xD nu nebent facebooke pirmą dieną.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#12 eik pats tu fail:D:D:D juk e-mail tai labai lengva sužinot:D:D
polekas 5657    
jūs e-mail rašot prisijungdami???? nick pasidarai ir daug paprasčiau nei visą e-mailą rašyt
Eco 5657    
Slaptažodį žinos, E-mail'o ne, ir visa demotyvacija fail.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
;D
Jull 5657    
Cool xD Gera demo
kiki17 5657    
#7 neymanoma, si paveiksliuka kokia 1 savite jei neilgiau turejau, idejau i demotyvacija ir pyst kazkoks asilas nukopina nuo manes tik kitaip parase, sumurit kurva i siena toki sazina, beto nemanau kad yra patvirtintas kitas
Nuotraukos nėra
taras 5657    
su tokiu paveiksliuku
Nuotraukos nėra
taras 5657    
Buvo patvirtinta tokia demo 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
:D :D
Dywa 5657    
Kai isdure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
nuzude
edvinuuukaszz 5657    
:D:D::D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Gerai sugalvojo :D Susitare krc visi :D
Grįžti į viršų