Sandra, eisi kur nors..? - Ne, mam, fotkinsiuos facebookui

2011.05.15 kalabokas
  • 193
7
Sandra, eisi kur nors..?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
o prie ko cia mano vardas? galima buvo ir kitoki sugalvoti. :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#5 tiksliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
po foto bus parasyta: cje ash djazeusz ;pp*~ Ups prjigavo... ;pp*&@@&***~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
petrai, maciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Gal kas matėt mano šunį?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
Geriausiai, kai iš tų kelių kadriukų albumas išeina. Ir visas toks pat.
sima48 5521    
o po foto parasyta : seip kelis kadriukus padariau , o kai parasys kad grazi , sakys baik tu baisiai isejo :D
Grįžti į viršų