Pas mane tai toks yra tik „mažoms” pamokoms. T.y; Tas pats sąsiuvinis etikai, žmogaus saugai (kai klasė - nelyginis skaičius), muzikai ir net klasės valandėlei prašo sąsiuvinio. Padalintas dalimis. Bet dar pagalvojus ir kiek gamtos sutaupai, mes mažiau popieriaus išnaudoji.
Sąsiuvinis - priekyje fizika, gale chemija, o per vidurį matematika
Anonimas
1737
labai_rimtai
5538
va va :D kai tyngi nusipirkti sasiuviniu, gelbsti vienas penkiom pamokom :D
Anonimas
5540
nepamirskit dailes kiekvienam lape :D
Anonimas
5540
jei fizika, chemija ir matematiką rašyt į vieną storą sąsiuvinį tai man kaži ar trim savaitėms užtektų to sąsiuvinio
Anonimas
5541
nu cia ne apie minigus o apie tai kad patogu , geriau viena nesiotis negu desimt
Anonimas
5541
Gal mokykloje ir nepatogu šitaip (mokytojai gali norėt surinkt), bet paskaitoms pats tas:-) Ir net nebūčiau pagalvojusi, kad žmogus neįperka daugiau sąsiuvinių jei į vieną rašo.
Anonimas
5541
tai kad tas pats velnias ar matematika ar fizika ar chemija
Anonimas
5541
geriau vienas universalus sasiuvinis nei daug skirtingu sasiuviniu
Anonimas
5541
pas mane tai prieky biologija viduty etika su muzika o gale istorija
Anonimas
5541
Kitiem dviem sąsiuviniam pinigų neužteko?
Teenagor
5541
turiu tokių. :)p
Anonimas
5542
#7 ten buvo zodis pamirstu, taj gal pries komentuodamas atsimink ka perskaitei
Anonimas
5542
Tai bomzas esi jei neturi pinigu keliems sas.
Anonimas
5542
pazystama situacija :D pas mane vienam telpa visi dalykai kai atskira pamirstu pasiimt
blablas
5542
mano klasiokas sugebedavo ir matieka daryt i lietuviu sasiuvini :)
Anonimas
5542
Kiekvienai pamokai atskiras...
Anonimas
5542
viename sasiuvinyje fizika kitam chemija kitam matematika. (:
Anonimas
5542
pz turiejau toki sasiuvini kai geras buvo
Anonimas
5542
Nu ir dabar stebekim komentarus kaip pas visus tokie patys sasiuviniai.
|

