Pas mane tai toks yra tik „mažoms” pamokoms. T.y; Tas pats sąsiuvinis etikai, žmogaus saugai (kai klasė - nelyginis skaičius), muzikai ir net klasės valandėlei prašo sąsiuvinio. Padalintas dalimis. Bet dar pagalvojus ir kiek gamtos sutaupai, mes mažiau popieriaus išnaudoji.
Sąsiuvinis - priekyje fizika, gale chemija, o per vidurį matematika
Anonimas
1733
labai_rimtai
5534
va va :D kai tyngi nusipirkti sasiuviniu, gelbsti vienas penkiom pamokom :D
Anonimas
5536
nepamirskit dailes kiekvienam lape :D
Anonimas
5537
jei fizika, chemija ir matematiką rašyt į vieną storą sąsiuvinį tai man kaži ar trim savaitėms užtektų to sąsiuvinio
Anonimas
5537
nu cia ne apie minigus o apie tai kad patogu , geriau viena nesiotis negu desimt
Anonimas
5537
Gal mokykloje ir nepatogu šitaip (mokytojai gali norėt surinkt), bet paskaitoms pats tas:-) Ir net nebūčiau pagalvojusi, kad žmogus neįperka daugiau sąsiuvinių jei į vieną rašo.
Anonimas
5537
tai kad tas pats velnias ar matematika ar fizika ar chemija
Anonimas
5538
geriau vienas universalus sasiuvinis nei daug skirtingu sasiuviniu
Anonimas
5538
pas mane tai prieky biologija viduty etika su muzika o gale istorija
Anonimas
5538
Kitiem dviem sąsiuviniam pinigų neužteko?
Teenagor
5538
turiu tokių. :)p
Anonimas
5538
#7 ten buvo zodis pamirstu, taj gal pries komentuodamas atsimink ka perskaitei
Anonimas
5538
Tai bomzas esi jei neturi pinigu keliems sas.
Anonimas
5538
pazystama situacija :D pas mane vienam telpa visi dalykai kai atskira pamirstu pasiimt
blablas
5538
mano klasiokas sugebedavo ir matieka daryt i lietuviu sasiuvini :)
Anonimas
5538
Kiekvienai pamokai atskiras...
Anonimas
5538
viename sasiuvinyje fizika kitam chemija kitam matematika. (:
Anonimas
5538
pz turiejau toki sasiuvini kai geras buvo
Anonimas
5538
Nu ir dabar stebekim komentarus kaip pas visus tokie patys sasiuviniai.
|

