sakyciau cia kazkurios rinktines fanai musa kitus apgailetini. jai buciau futbolo zaidejas ir taip mano fanai elgtusi tada tesiai rezciau nereikia man tokiu fanu.
Saugokis Dievo kūrinių - Jie gali būti žiaurūs
Anonimas
4999
Anonimas
5201
o kas sakė ,kad šaukiamės?
Anonimas
5505
Jei Dievo nėra,tai kodėl kai tau blogai pirmiausia šaukiesi TO kuriuo netiki???
kasiakas
5506
Ir neduok tu cigaretės :D
Anonimas
5506
pareina geras is adidas
Anonimas
5506
nėra to dievo.
Anonimas
5506
ccccccc coooooooooombo BREAKER
Anonimas
5506
o as kaip?
Anonimas
5506
nera dievo
Anonimas
5506
dievo nera
Anonimas
5506
DIEVO NERA
wtf.
5506
Dievo nera.
|

