kaip demotyvaciją aš ją labai gerai vertinčiau ... :) nors kartą kažką tikria prasmingo idėjo :)
Savikontrolė - Vienintelis dalykas, padedantis išgyventi pasaulyje, pilname idiotų.
Anonimas
5683
Anonimas
5690
patinka uzrasas. lenkiu galva pries ta smaikstuoli, kuris taip tiksliai ir giliai "pagauna" vaizdelio nuotaika.
Anonimas
5691
Sitas tai neblogas. (y)
Anonimas
5691
#5 tai yra zzmoniu kurie nevaiksto i rusiskas svetaines, plius cia yra komentaras, po ft, beto jusu toks mastymas kad jei kitoj svetainej toks buvo tai cia nukopinta, o gal cia tas pats zmogus ikele?
Anonimas
5692
tegu eina, bet kas tiesa tas ne melas ;D su tokiais idijotasi tenak susidurt kad pz :D
Anonimas
5692
sitas paveikslelis bei mintis eina kaip k*rv@ is vieno puslapio link kito puslapio :D
Anonimas
5692
tikrai buvo. Tiek cia, tiek rusiskuose saituose (is kuriu buvo nukopinta i cia, kaip ir 90 proc kitu demo)
Anonimas
5692
Riiiight :D
Anonimas
5693
baikit copint , jau buvo sitas
Anonimas
5693
taip :D
|

