#4 ;D
Savižudybė - Aukščiausio lygio savikritika
pj.purvinis
5366
zvp
5397
Tai aukščiausio lygo savanaudiškumas.
Anonimas
5397
galim ir dar lbiau sukritikuot, kad nekokybiškai nusižudė, galėjo palįst po traukiniu ir būtų išgarsėjęs arba galėjo save gyvą po betono sluoksniu palaidot kad nieka apskritai nerastų, taigi savikritikai pamirškit tas nesąmones
naktigonex
5398
#1, stipru.
werer
5398
pirmas zingsnis i dar stipresnes kancias tai, nes savizudzio siela neranda reamybes niekad
Anonimas
5398
arba budas pasisalinti is sitos nesamones
Vladimka
5398
paciam teko daug nugyvent ir turiu but mires patyriau didele nesekme bet kazkodel likau gyvas puse metu norejau nusizudyt nes tuos puse metu visalaika gruzinaus kodel ta klaida padariau ir pns . bet kovojau ir isgyvenau :)
|

