tai paliubomu, seniuk
Screen saver - beveik kaip windows 98'uose
Anonimas
5313
Anonimas
5767
ne
Pioneer100
5772
Beveik kai is rab4ru reklamos :D
Anonimas
5834
Aš buvau šituos paipus uždėjus savo sesei, kad aprimtų - PADEDA!
Ga-._.
5914
Į tą screensaverį aš taip ilgai žiūrėdavau užsisvajojus. : DD
Anonimas
5929
#7 ekrano uzsklanda tokia buvo su besiraizganciais vamzdziais;D
Anonimas
5995
Kazko cia nesuprantu, Turejau senai senai win 98 ir kazka pamenu su vamzidziais bet vistiek nepagaunu sito prikolo
Anonimas
5996
ce kituose Windowsuose bus su FullHD grafika toks Screen Serveris :D
Anonimas
5996
Šitas Tai Super ;] Tikrai.. Čia Teisybė Parašyta. Atgyvenę Tie "98"
Anonimas
5997
cbb 4 alll dx
VBexplorer
6012
:D ziauru :D dabar suzinojau is kokios kanalizacijos jie trauke ta screen saveri :D
Anonimas
6033
Rusyje :D
ego
6106
stai kur microsoft ieskojo ikvepimo :))
|

