Screen saver - beveik kaip windows 98'uose

2009.10.03 Anonimas
  • 255
13
screen,saver,ekrano,uzsklanda,windows98







Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
tai paliubomu, seniuk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
ne
Nuotraukos nėra
Pioneer100 5772    
Beveik kai is rab4ru reklamos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Aš buvau šituos paipus uždėjus savo sesei, kad aprimtų - PADEDA!
Ga-._. 5914    
Į tą screensaverį aš taip ilgai žiūrėdavau užsisvajojus. : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
#7 ekrano uzsklanda tokia buvo su besiraizganciais vamzdziais;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5995    
Kazko cia nesuprantu, Turejau senai senai win 98 ir kazka pamenu su vamzidziais bet vistiek nepagaunu sito prikolo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5996    
ce kituose Windowsuose bus su FullHD grafika toks Screen Serveris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5996    
Šitas Tai Super ;] Tikrai.. Čia Teisybė Parašyta. Atgyvenę Tie "98"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5997    
cbb 4 alll dx
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6012    
:D ziauru :D dabar suzinojau is kokios kanalizacijos jie trauke ta screen saveri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
Rusyje :D
ego 6106    
stai kur microsoft ieskojo ikvepimo :))
Grįžti į viršų