2 12 ir 18 arba just trollinat arba jus vaikai :?
Sėkla - Mano versija
Anonimas
5122
Anonimas
5351
sako ten skrepliai :D nuzude iki galo
Spartasaurus
5396
#17 - #19 paaiskejo
Anonimas
5401
va ir paaiskejo kiek vaikuciu cia lankos
Anonimas
5402
Jo, cia tikrai skrepliai ; DDDD Geras :D
Anonimas
5402
jomajo, na kaip galima nepazinti kas cia per skystis? vaikai jus gal?
Spartasaurus
5402
ten skrepliai ar kas ?
Sylon
5402
:D geras
Anonimas
5402
#2 ir #12 vaikams čia ne vieta. Eik į kiemą.
Anonimas
5402
#12 paaugsi - suprasi.
Anonimas
5402
paaiskinkit kasnors plyzz.
Anonimas
5402
šlykštu. Tokiem autoriam reikia internetą atjungt. Mažų mažiausiai baną duot.
Anonimas
5402
kas ten guli?
zilwis777
5402
#8 Į [email protected] savo kontakčiuką plz.
Anonimas
5402
Nem nem
Taute
5402
yuck
Brainshiver
5402
Kai žiauriai : DDD
Anonimas
5402
Aina nx, nesveikai :D
naktigonex
5402
#2, rašyt išmok.
Leezash
5402
#2 Na jei šito nesuprast, tai jau bbž kas jums yra...
Anonimas
5402
need captian obvias
Anonimas
5403
Va čia kažkas įdomesnio ;D
|

