Mano kate su mano koja zaidzia..
Sėlinantis tigras - Tūnantis drakonas
Anonimas
5271
Wsprunke2
5291
tas paveikslelis tai nerealus paskutinis
Anonimas
5325
pataike
jwoooow
5340
Tai čia tiksliai :D. Ankščiau tai susisupdavau i kaldrą dar ir gulėdavau :D
Anonimas
5344
Nem nu rimtai... Nejuokinga jau, parasiau zinute, o 2 zmones cia nukopino + vienas i snukiaknylginiu komentarus nukopino.....
Anonimas
5344
maniskis bijo kad as jam koja nukasiu
Anonimas
5344
Jeigu bijote, kad jusu kojas nukas, pradekite smaukytis ir issokite is lovos! O tada aptaskykite ta monstriuka. Garantuoju, jis NIEKADA nebegris pas jus. Bijos :D
Anonimas
5345
#6 Sveikinu! Ismokai pasinaudoti copy-paste!
Anonimas
5345
Jeigu bijote, kad jusu kojas nukas, pradekite smaukytis ir issokite is lovos! O tada aptaskykite ta monstriuka. Garantuoju, jis NIEKADA nebegris pas jus. Bijos :D
Anonimas
5345
4 ;D nu i nx tavco fantazijos
Anonimas
5345
Jeigu bijote, kad jusu kojas nukas, pradekite smaukytis ir issokite is lovos! O tada aptaskykite ta monstriuka. Garantuoju, jis NIEKADA nebegris pas jus. Bijos :D
Anonimas
5345
arba nrml atsikloji ir tada isgirsti uodus ir bijai kad nesugeltu.
Anonimas
5345
Jau buvo tokia pat demo, tik video :o
Anonimas
5345
Visada bijau, nes atrodo, kad tuo ta koja kai kas nupjaus arba istemps is lovos kaip per paranormal activity : DDD
|

