Balti arkliai ;D
Senatvė - laikas, kai gali atsipūsti ir apmąstyti savo nugyventą gyvenimą
Anonimas
5675
Anonimas
5679
zmogus visada turi pagalvot ar teisingai gyvena , ar taip kaip jis nori,jei ne, tai kazka keisti, o tai ir bus senatvej-nugyvenai bereikalingai...
Anonimas
5681
#7 Matyt tu nepriskiriamas prie bukos pilkos visumos :]
Anonimas
5681
Kodėl man atrodo, kad tų nuotraukų idėja kiek kitokia?
bimka1993
5682
nu nz ar seis laikais pensininkai gali lengvai atsipusti
Anonimas
5682
#4 ?? kodėl??
Anonimas
5682
O kodel atsitupus?
Jaded
5682
Žmogus turi visada būti atsakingas už savo gyvenimą .
Anonimas
5682
#1 :D
Anonimas
5682
deja pagal zadama pensijuni amziu dirbist be pensiju.
|

