Senatvė - Tai - kai užmiegi, su viltim prabusti.

2011.04.11 Punceka
  • 158
9
Senatvė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
siaip kiekvienaš gyvent nori.
supahh 5553    
#8 na taip, nesakau, kad kiekvienas nenori prabust, bet ir taip, pastebejau kad senas zmogus galvoja kad jau savo atgyveno ir jau jam nesvarbu jis prabus ar ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#7 Na bet jei jie turi artimuosius tai manau uzmigus tikisi pabusti...
supahh 5553    
Manau, kad seni zmones kurie nebeturi artimuju ar yra uzmirsti arba sveikatos nebeturi, nebelaukia kada prabus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Tai va, tikrai, kad priešingai..
Teenagor 5553    
šiaip geras visai.
Apsiverkit 5553    
Tai, kad priešingai.
kiki17 5553    
liudna......
puukis4 5553    
gražiai
Grįžti į viršų