matos kad daug kas prikolo nesupranta
Senelis man sakydavo, - kad armijoje tampama tikru vyru.
Anonimas
4907
Anonimas
4952
Negaisk laiko,visteik tos durnes nesupras
Anonimas
4958
Lola :) Jei pamiršai dažnai kartojimą frazę priminsiu "kaip šauksi, taip atsilieps" aš šiuos vyrus ir jų darbą gerbiu todėl neleisiu kažkokiai siauro mastymo mergiotei drabstytį purvą ant jų. Hmm nu tai aišku geriau vadinti normaliais tuos mužikus, mulkius su kuriais mano manymu pati Ieva bendrauja negu tuos kareivius kurie turi savo gyvenime žmogiškas vertybes ar tikslus.
Anonimas
4959
www.youtube.com/watch?v=H96-TwrwY7M paziurekit debiles bl
Anonimas
4959
#7 tu ne per daug pasikarsciavai biskiuka?? na o siaip akis paganyti buvo kur,m m
Anonimas
4959
drasiai ir teisingai ! saunuolis :D
Anonimas
4960
(Nesvarbu): Like a boss :D
Anonimas
4960
Tu egle dura, kad jie pajuokavo tai reik manyt, kad jie netradicines pakraipos? Jie bent gali pasigirt, kad rizikuodami savo subine tarnauja savo saliai, o tu kuom gali pasigirt, kad nuciulpus visam miestui teko skrandzio plovima daryt? Mazgote...
Anonimas
4960
Vaikai jus, jei nori pajuokaut is saves ir t.t tai nk nereiskia dar, beto jie ta gali daryt, nes priesingai nuo kitu nei vienas i akis nepasakytu, kad tu cia pedikas ar gejus.. Pacius taip sulestu, kad net mamytes nepazintu..
Anonimas
4960
jie cia man vienai pedikai kazkokie?
Anonimas
4960
be nigeriu ir klipas butu buves geresnis
Anonimas
4962
geras
vpaurys
4963
Tikri vyrai
Anonimas
4963
Tikri vyrai
|

