Seni bajeriai - ne visada veiksmingi...

2011.03.02 Anonimas
  • 414
38
fail,merga,suduxino,berna







Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
kad cia sudas yra... panos pimpalu neturi bet trusikus nesioja. as seip ir be pimpalo trusikus nesiociau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
kad kelniu neisteptum purvina subine. ar ne tam jie skirti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
atsakydavau kazkada taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
eina nx cia tai epic :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#7 Man patinka su paveikslėliai su chatais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
kadaise ir as tai buvau pasakius klasiokei,neinojo kur detis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#22 Dauztas pzdc ant kiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#22 thank you, captain obvious, you saved me! here, have a rock.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#22 Captain Obvious!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#7 Malacius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#22 dar 1 kapitonas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
logiskai mastant, pas moteris isvis bikinio zonoje yra gryna.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
tai bernas galejo pasakyt, kad pas ja ten is vis skyle :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#22 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Mergina, kadangi supeikė jos krūtinę, kirto bernui apie jo pasididžiavimą, tipo toks mažas kad nėra ko dengt. Paprasta, aišku, šyptelėjau:)
Augustuty 5592    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
demotyvuoja nesiot liemenuka vietoj trauzu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#17 Lygiai taip merginos nori perisidengt krutine, kaip jus savo uzpakali...
kazzkas 5592    
ka norit, ta sakykit bet pana bx suvarte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#16 Kad pridengt uzpakali, nedaeina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Jiegu bernas nieko gero kelnėse neturi, tai kam jam triusikai??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#13 durnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Nesupratot..jis.turejo.omeny..kad.merga.papu.neturi.taj.nax.liemenukas.jei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Neeesamoninga demotyvacija ir tas "suvartymas" visiskai i lankas prie ko cia triusikai! :) o pasiziuri snargliapuciu komentarus tai net graudu darosi koks kvailas jaunimas :)
kiki 5592    
#7 pritariu su visais, tik ne su 7, sitas nespejo atsibost ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#10 FAIL :D Ne taip supratai net...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
As atsakyciau, todel kad triusikai visi per mazi ://
Boxer 5592    
#7 +1
Krakmolas 5592    
Ka jus zinot, gal Ugne nenesioja triusiku. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
dabar parasysiu kelias pastabas tiem kurie tvirtina demotyvacijas:
1. anksciau demotyvacijos buvo geros,dabar vos ne kiekviena patvirtinta
2.Visos demotyvacijos kartojasi po 2 ar net po 3 kartus
3. del lievu demotyvaciju sitas tinklapis jau neidomus
4. beveik kas antra demotyvacija susijusi su seksu ,papais
5. Uzkniso zymes apie kubiliu.
6.Uzkniso demotyvacijos kurios prasideda " tas jausmas kai.."
7. Uzkniso demotyvacijos su paveiksleliu su chat'ais

Nu,kas pritaria man?
Izaya 5592    
PWNED
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5592    
Ale pl pl, jej bahuras uzdave klausima, tai reikia i ji atsakyti normalei ne kitu klausimu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
ji ir nieko neturi bet trusikus ir nesioja :D wahahahaha.. pz.. nesekmingai susivarte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#1 Ugnei nereikia nieko i tuos triusikus idet;P
bbaxas 5593    
[2011.03.01 20:52:42] TomUtis disconected
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Tai tipo Ugne triusiku nenesioja?
Grįžti į viršų