Seniau visi bijojo vampyrų, - o dabar pusė pasaulio jį pasiguldytų į lovą.

2010.11.29 Anonimas
  • 181
52
vampyrai,saulelidis,edvardas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4921    
SIS FILMAS LABAI GERAS BET JAM REIKIA DAUGIAU AISTROS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
Tikru vampyru nebijau, mane va tokie pedikai kaip sitas labiau gasdina... ta visa knyga pilna Mary Sue..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
Manau ,kad tie vampyrai pakeitė merginų požiūrį į koks gražus vaikinas ir koks ne. Iki tol visos svaigo dėl gražuoliukų saldainiukų mergišių,kurių pilni kampai,o Edvardas parodė kitą vaikinų dalį,juk viskas ne tik su išvaizda susiję. Dabar jos nori vaikinų džentelmenų,kurie atidarytų duris išlipant iš mašinos ar išeinant iš pastato,kurie kalbės maloniai ir nesidairys į kitas,kurie nesitemps į lovą . Pamatė ,kad gražus vaikinas neturi būt išsimiegojęs soliariume ir apsirengęs kaip mergina,manau visa ta psihozė dėl Edvardo daug per didelė,bet įmano įžvelgt ir gerąją to pusę :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Fag...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Nekaltuju mergaiciu forumas detected.
Nuotraukos nėra
demoxxx 5682    
Manau, kad daugumai jau atsibodę. Kiek gi galima su jais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
zenka nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Zenka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
Zenka, visus tokius iskirs
mxb 5684    
Gaila jusu vaikai:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
A JUS GAL NEZINOT KAS ZENKA YRA JOPTVAIMAT ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
o, zenka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
#20 gedai, man ne vienuolika ir apie vampyrus ne is filmus suzinojau :) yra visokios literaturos apie juos [nekalbu romanu ,like twilight] , legendu ir panasiai.. jei tu is filmu sprendi apie viska,tai nemanyk,kad ir kiti:)
ir kodel gi tu taip reaguoji i mano zodzius, gal kartais esi vienas is to puses pasaulio,kur nori edwardo lovoje?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Koks sexas <3 . <3 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
o mano senelio laikais vampyrai čiulpdavo kraują, o ne byrką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Aciu dievui, kad man jis baisus...:D nors ir panike... keista keista...:D
robhertytute 5685    
ir ką tos panos jame mato gražaus..Lavonas . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
kaip tik toks del kurio mergos pameta galva :D /start sarcasm sweet boy /end of sarcasm :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Kadangi kyla daug gincu galiu pasakyti, kad kuriau demo su ironija, tik gal nelabai izvelgiama:) Man tas edvardas net nepatinka, bet paziurekit, kokia psixoze sukelia mergom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
#32 specialiai juos balina ir saulei but neleidzia, kad atitiktu personaza:)
man patiko palyginimas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
ble nesuprantu nx jis patinka merginom??
visas perbales,atrodo kaip miltu pakelis :d
gravel 5686    
#28 o jei merga stumia, tai kokią tada jai diagnozę nustatysi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
o taiiiiiiiiiiiiiiiiip.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
HOU < patikėk, Blade yra daug geresnis variantas ;]
kiki17 5686    
skaiciau zurnale, kad jis turi kazkokiu giminystes rysiu su tuo drakula, nu zinot iki ko tik zmones neprisikapsto kad tik daugiau visokiu skandalu, siaip jis toks savotiskas, ydomus, ir grazus... o visi bernai stumia nes pavydi, juk bernai visad sako jei merga stumia ant mergos reiskia pavydi...tai va
gravel 5686    
#5 Ačiū. :D čiūju ten tikrai nesamonė.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#24 Tuo, kad man per daug raumenų kalno :D
O šitas irgi vampyro parodija su viena roža visuose trijuose ( ir turbūt ateinančiuose dvejuose) filmuose ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#10 Miriau! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
O Bleidas iš filmo "Ašmenys" ?
Kietas ir gerai atrodantis vampyras, kuo anas merginom netinka?
Gėjam tai nelabai, bet merginom manau turėtų būt pats tas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
O kita puse duotu i snuki :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
:D nebloga demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
nemanau kad visos pasaulio moterys jo nori
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
10# o tu vienuolikmeti , mates vampyra , ar tik kartaisd ne is filmu ismokai kaip ir per sita filma? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
oi pasiguldyciau gerarda butleri is 2000 draculos...oi pasiguldyciau :D ne visi vampyrai vienodi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
man tai jis niekada nebuvo grazus, baisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
čia geriau tiktu, kad dabar ne tik mergaitės bijo vampyru, bet ir berniukai, kad jų nepasiguldytų į lovą :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Su sitais yra geru issilazdavojimu internete. Geriausias tai kur su erekcija issikalineja is sito :D
Wazzeee 5686    
Na nž, guldyčiaus į lovą vistiek tuos senuosius... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#10 - teisingai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
reiks atsispausdint sita foto, kaiptik taikiniai baiges :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
turejau galvoj #10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#41 Sudega tik normalus vampyrai, o homoseksuaus - zaizaruoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Normalus Vampyras saulėje sudega, o ne žaižaruoja blizgučiais, kaip koks Barbės arklys! tai,kad cia ne vampyras, o parodija. GEDA GEDA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Palaukit, tuoj vel koki filma susuks ir kitas vaikinas ant bangos bus:)
AnimeShifter 5686    
MANO AKYS!! JOS DEGA!! Tegul jis is cia nyksta! ><"
bagyra666 5686    
man jis ziaurus toks :( fe... ir kaip kas nors gali sakyt, kad jis fainas brrrrrrrrrrrrrrrr
bagyra666 5686    
fui koks slukstyne : (
Pixel 5687    
#2 o aš džiaugiuosi tavimi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
#1 manau puse to pasaulio sudarytu ne tik homoseksualai, bet ir moterys,merginos ir paneles :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
;D
(50-52)
Grįžti į viršų