Niekas ir nesusimasto, juos iškskirs mirtis... Ar tai teisynga?? Sutingu tokia mūsų prigimtis, tokia ta biologija...Kaip jaučiasi žmogus, kuris iš paskutiniųjų mylėdamas kita supranta jį kaip gyvenimo būdą, ir kai jauti jog štai tavo pakutinioji... Išmuša šaltas prakaitas, ate... Ir gesta tavo senatvė, jaunos dienos, kudikystė....
Senti nuobodu - bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi
Anonimas
5761
Anonimas
5782
Miela ziureti :]]
Anonimas
5787
Kad ir seni svarbu laimingi,ir tikrai suras įdomiu dalyku :)
Anonimas
5804
miela porikė
Anonimas
5814
#10 Mano seneliui reik 5 kryžiažodžių ir sudokų knygučių į mėnesį. Neskaičiuojam kryžiažodžių, kurie laikraščiuose.
Anonimas
5819
Nepritariu,kad senti nuobodu. Jei nori,gali surasti įdomių užsiėmimų.
Anonimas
5822
pavydetina...
Anonimas
5825
graži senutė :))
Anonimas
5841
graziai...
Anonimas
5845
aha uzjauciu jus... ;D
Anonimas
5849
vat cia tobula senatve, bet lietuvoje mes jos nesulauksim
ajstyte
5854
Gražu :)
Anonimas
5865
Nerealu ;]]]
Kristea
5870
Labai miela :)
Nyctereutes
5922
miela nuotrauka :)
|

