Senti nuobodu - bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi

2010.04.08 Anonimas
  • 387
15
Senti nuobodu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Niekas ir nesusimasto, juos iškskirs mirtis... Ar tai teisynga?? Sutingu tokia mūsų prigimtis, tokia ta biologija...Kaip jaučiasi žmogus, kuris iš paskutiniųjų mylėdamas kita supranta jį kaip gyvenimo būdą, ir kai jauti jog štai tavo pakutinioji... Išmuša šaltas prakaitas, ate... Ir gesta tavo senatvė, jaunos dienos, kudikystė....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Miela ziureti :]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Kad ir seni svarbu laimingi,ir tikrai suras įdomiu dalyku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
miela porikė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#10 Mano seneliui reik 5 kryžiažodžių ir sudokų knygučių į mėnesį. Neskaičiuojam kryžiažodžių, kurie laikraščiuose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Nepritariu,kad senti nuobodu. Jei nori,gali surasti įdomių užsiėmimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
pavydetina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
graži senutė :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
graziai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
aha uzjauciu jus... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
vat cia tobula senatve, bet lietuvoje mes jos nesulauksim
ajstyte 5854    
Gražu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Nerealu ;]]]
Kristea 5870    
Labai miela :)
Nyctereutes 5922    
miela nuotrauka :)
Grįžti į viršų