Ši Eurovizijos dalis - dažniausiai būna įdomesnė negu dainavimas

2011.05.10 Aurisss
  • 328
12
eurovizija







Nuotraukos nėra
bambambam123 5520    
#11 Kalbu apie balsavimą.
Nuotraukos nėra
bambambam123 5520    
Atsipeikėkit, čia gi 2008-ųjų Eurovizija, todėl nustebot dėl rezultatų :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
#7 ahaa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
#6 tai nafik cia dar kazka rasai. pyzdink atgal i savo rusi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
tai cia paliubomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
swedai best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
Nėra ko ten net žiūrėt ir klausyt viso to šlamšto... Ir taip aišku, kad Prancūzijos atstovas laimės - politika. Nors ir ne esu klausęs nė vienos dainos.
Punceka 5527    
Boom boom chucka chucka, zodziai uzimantys didele dali "dainos", pzdc.
Spameris 5527    
Tai kad užmigt galima kol dainuoja, jau geriau telefonų knygą skaityčiau.
kasiakas 5527    
Nėra Lietuvos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
man tai idomiausia kai sako - hello, Lithuania! o tas vedejas dar pusvalandi stovi net nereguodamas ir tik tada atsako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
joo ;D
Grįžti į viršų