#11 Kalbu apie balsavimą.
Ši Eurovizijos dalis - dažniausiai būna įdomesnė negu dainavimas
bambambam123
5520
bambambam123
5520
Atsipeikėkit, čia gi 2008-ųjų Eurovizija, todėl nustebot dėl rezultatų :P
Anonimas
5526
#7 ahaa :D
Anonimas
5527
#6 tai nafik cia dar kazka rasai. pyzdink atgal i savo rusi.
Anonimas
5527
tai cia paliubomu
Anonimas
5527
swedai best :D
Anonimas
5527
Nėra ko ten net žiūrėt ir klausyt viso to šlamšto... Ir taip aišku, kad Prancūzijos atstovas laimės - politika. Nors ir ne esu klausęs nė vienos dainos.
Punceka
5527
Boom boom chucka chucka, zodziai uzimantys didele dali "dainos", pzdc.
Spameris
5527
Tai kad užmigt galima kol dainuoja, jau geriau telefonų knygą skaityčiau.
kasiakas
5527
Nėra Lietuvos :D
Anonimas
5527
man tai idomiausia kai sako - hello, Lithuania! o tas vedejas dar pusvalandi stovi net nereguodamas ir tik tada atsako :D
Anonimas
5527
joo ;D
|

