#11 Kalbu apie balsavimą.
Ši Eurovizijos dalis - dažniausiai būna įdomesnė negu dainavimas
bambambam123
5517
bambambam123
5517
Atsipeikėkit, čia gi 2008-ųjų Eurovizija, todėl nustebot dėl rezultatų :P
Anonimas
5523
#7 ahaa :D
Anonimas
5524
#6 tai nafik cia dar kazka rasai. pyzdink atgal i savo rusi.
Anonimas
5524
tai cia paliubomu
Anonimas
5524
swedai best :D
Anonimas
5524
Nėra ko ten net žiūrėt ir klausyt viso to šlamšto... Ir taip aišku, kad Prancūzijos atstovas laimės - politika. Nors ir ne esu klausęs nė vienos dainos.
Punceka
5524
Boom boom chucka chucka, zodziai uzimantys didele dali "dainos", pzdc.
Spameris
5524
Tai kad užmigt galima kol dainuoja, jau geriau telefonų knygą skaityčiau.
kasiakas
5524
Nėra Lietuvos :D
Anonimas
5524
man tai idomiausia kai sako - hello, Lithuania! o tas vedejas dar pusvalandi stovi net nereguodamas ir tik tada atsako :D
Anonimas
5524
joo ;D
|

