Jau geriau antri kartu, nei antri po vieną :D
Šiai triBūnai nėra lygių, - Visada mes būsim kartu!
Anonimas
4796
Anonimas
4796
kad ryto arenoj daugiau zalgirio fanu buvo nei pacio ryto
Anonimas
4797
nu ka pasakysiu šy sezona rytas tikrai pafeilino. abieju komandu fanai yra geri ir panasei taciau tai tikrai neisgelbejo komandos kuri kazkaip nusirito y dugna, noretusy kad kitais metais finale viskas sprestusy per septintasias rungtynes o ne per ketvirtasias
Anonimas
4797
Na tai ir gyvenkite jūs toje tribūnoje vieni. Tik nemaniau, kad jum merginos nepatinka, nes vieni vaikinai... Na bet čia jūsų sprendimas.
Anonimas
4797
dega, na***i viskas, kaip kokie profsąjungų rūmai :D
Anonimas
4797
man tai graudu ziuret issirenge kazkoki marozai skeryciojasi
|

