Šiaip aš Jonas - Bet draugai kartais mane vadina Edvinu

2015.10.11 ne2rnas
  • 16
6
edvinas,monika, salciute







Nuotraukos nėra
Anonimas 3907    
Bet skyles tai 3 turi, todel ir nerimsta
Ignassin 3907    
Taigi ji turi kakalį :/ Ko dar gi čia paleistuvauja :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 3908    
Šiaip aš Jonas. Jaunikis Jonas. Jaunikis Jonas iš Papušinio kaimo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3908    
KURVA
Nuotraukos nėra
Anonimas 3908    
saip as edvinas bet tau eik n,x
Nuotraukos nėra
Anonimas 3908    
Nu nx, kaip džiaugiuosi kad neturiu feisbuko, jau vien dėl to- kad ten pilna visokių "ČIŪČIŲ"
Grįžti į viršų