Bet skyles tai 3 turi, todel ir nerimsta
Šiaip aš Jonas - Bet draugai kartais mane vadina Edvinu
Anonimas
3907
Ignassin
3907
Taigi ji turi kakalį :/ Ko dar gi čia paleistuvauja :/
Anonimas
3908
Šiaip aš Jonas. Jaunikis Jonas. Jaunikis Jonas iš Papušinio kaimo...
Anonimas
3908
KURVA
Anonimas
3908
saip as edvinas bet tau eik n,x
Anonimas
3908
Nu nx, kaip džiaugiuosi kad neturiu feisbuko, jau vien dėl to- kad ten pilna visokių "ČIŪČIŲ"
|

