fuj kaip netikroviskai tas liemuo ;/
Šiais laikais klausiama - Ne kada grįši, o kada paskutinį kartą lauke buvai?
Anonimas
5324
Anonimas
5324
#3 taip, buna islenkta, bet susidaro bangeles, plius jos krutine nukarus ar kas, bet taip akivaizdziai suspausta, pats gal ir prie kompo kaip prie kelmo, jei nori mandrus pasirodyt labai tai eik aiskink kitiem, ne man, nes juokingi tokie zmones baisiai :D
Anonimas
5324
Noliferis nusipirko merga ir paprase kad papozuotu? :)
Anonimas
5324
Man irgi atrodo, kad pafotoshopinta, bet nieko, per viena lytini akta sudeginama 200 kaloriju, pora tokiu aktu per diena ir ziurek visai nebloga :)
Drug.
5324
šiandien
Anonimas
5324
#2 Darbastaliai ties viduriu islenkti, kad patogiau dirbt butu rasant. Jeigu kaime gyveni ir kompa ant kelmo pasistates - pasikulturink.
Anonimas
5324
paziurekit i jos liemeni ir stalo linija, nuphotoshopinta haha
Anonimas
5324
CS:S :D
|

