Šiandien - Atrodo,kad esi pats laimingiausias,o kita diena vel viskas sugriūna.

2010.11.09 emsas
  • 351
27
Šiandien







Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5633    
Ka apie tokius kaip #23
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5633    
Mindux, zinai ka as tokius pasakysiu? :) Kas drocina, tam jausai neduzta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
O tu tai kietakunis jauties kiek supratau..rodos pats bachuras butum,jei nebutum rusu laiku traktoristas is gilaus tamsaus misko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Šiandien atrodo, jog dar gali tvert paaugliukių verkšlenimus, o kitą dieną vėl viskas sugriūna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
emsas. Rodos baxuras butu,bet jau pzdc koks minkstakunis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
Tiiiesa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
pritariu #15
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
sita ahujena (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
#17 Siaip 8 dienos savaiteje nera. :D o #15 tai pritariu visiskai. :)
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5704    
Demotyvacija*
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5704    
#7 tai sugrius 8-ta diena. #15 Dar neskaites komentaru taip ir pagalvojau, kad bus nors vienas asilas kuris net neisiskaitys i demonyvacija.
Nuotraukos nėra
zaiCIKas23 5705    
:D wtf? man griuna jau po minutes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
demotyvacija galutinai pavirto i malalietku verkslenimo saita
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Maziau tokio sudo i demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
ir taip visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
jei sugriuna tai labai gerai nes gali jau statyti naujus dalykus ir nereikia bereikalingo laiko kol sugriauni senus dalykus... greita ir pigu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Būna,būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
(facepalm) beviltiski pesimistai, tai gal nepasidarykit taip, kad kita diena viskas sugriutu XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Teisyyybe!!! (y)!!
gretagreat28 5705    
Kokio gerumo! 100proc sutinku :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
jum gal optimizmo trukumas ? :D man tai viskas good 7-ias dienas per savaite :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
be antros puses cia tik taip buna
Nuotraukos nėra
razynka 5705    
sugriuvo pries sawaite...... o ta diena tiek buvau suplanavusi, bet............
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
same shit with me :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
vakar viskas griuvo ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
no, for me
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
special for me
Grįžti į viršų