Baikit cia taip negraziai saipytis si Jono. Dundukai jus
Šiandien man gimė dukra - Duosiu vardą Jonas
Anonimas
5419
Zdarowazz
5426
duskit su savo krepsiniu ;D
Anonimas
5443
SUSIDEGINKIT! >:{}
Rocknroll
5454
susideginkit loxai
aciupakabra9
5459
:D
Anonimas
5461
Aa šūdova demo. Kaip tas pats krepšinis, ir 'fanai', žinoma :)))) kaip jūsų visų man gaila.
Anonimas
5464
Nebuk mandras,nes apšiks gandras:D
Anonimas
5465
S-A-V-A-I-T-Ė-S demo.
Anonimas
5465
FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Anonimas
5465
FUCK YEAH
Anonimas
5465
butu juokinga, jei nebutu is delfio komentaru istraukta...
Anonimas
5465
#10 nu dėkui dėkui :D bet matai čia ne mano įrašas, tdl ne ant to žmogaus išliejai savo emocijas ;D bet vis tiek, ačiū už dėmesį :)
Nesigiliink
5465
#6 Turėkis 22 DisLike.
Anonimas
5465
#7 oi zuikuti, eik iš kur atėjęs (nahui). :)
Jepa
5465
Jonėėėė
Anonimas
5466
#6 Ryžykas, susikišk tą savo spamą į SUBINĘ !!!
Anonimas
5466
Gerulis :D Daugiau tokių.
wtf.
5466
Bent jau pateikta juokingai :D
Anonimas
5466
Janina geriau duok
Anonimas
5466
punce
Punceka
5466
:D :D
|

