Baikit cia taip negraziai saipytis si Jono. Dundukai jus
Šiandien man gimė dukra - Duosiu vardą Jonas
Anonimas
5420
Zdarowazz
5427
duskit su savo krepsiniu ;D
Anonimas
5444
SUSIDEGINKIT! >:{}
Rocknroll
5455
susideginkit loxai
aciupakabra9
5460
:D
Anonimas
5463
Aa šūdova demo. Kaip tas pats krepšinis, ir 'fanai', žinoma :)))) kaip jūsų visų man gaila.
Anonimas
5465
Nebuk mandras,nes apšiks gandras:D
Anonimas
5466
S-A-V-A-I-T-Ė-S demo.
Anonimas
5466
FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Anonimas
5466
FUCK YEAH
Anonimas
5466
butu juokinga, jei nebutu is delfio komentaru istraukta...
Anonimas
5466
#10 nu dėkui dėkui :D bet matai čia ne mano įrašas, tdl ne ant to žmogaus išliejai savo emocijas ;D bet vis tiek, ačiū už dėmesį :)
Nesigiliink
5466
#6 Turėkis 22 DisLike.
Anonimas
5466
#7 oi zuikuti, eik iš kur atėjęs (nahui). :)
Jepa
5466
Jonėėėė
Anonimas
5467
#6 Ryžykas, susikišk tą savo spamą į SUBINĘ !!!
Anonimas
5467
Gerulis :D Daugiau tokių.
wtf.
5467
Bent jau pateikta juokingai :D
Anonimas
5467
Janina geriau duok
Anonimas
5467
punce
Punceka
5467
:D :D
|

